Hakkımızda

Dermo Paris Estetik & Güzellik Merkezi, güler yüzlü, deneyimli ve profesyonel kadrosu ile uzmanlar eşliğinde yeni teknolojik cihazları sayesinde cilt tipinize uygun her türlü cilt bakımı ve kişiye özel, eşsiz bakım uygulamaları ile geniş müşteri portföyüne hizmete açılmıştır. Dermo Paris Estetik & Güzellik Merkezi, Adana’da faaliyet gösteren güvenilir ve alanında uzman bir merkezdir. Alanında büyük bir birikim ve tecrübe sahibi Estetisyen ekibi ile birlikte sizlere daha rahat ve daha modern bir ortamda hizmet sunabilmek amacıyla hizmet vermektedir.

“Sağlık” kavramı artık tek başına yeterli değil ! Dermo Paris Estetik & Güzellik Merkezi, ‘’sağlıklı ve kalıcı güzellik “ ve “kaliteli yaşam” için var. Estetik ve güzellik anlayışının sağlıkla ön planda tutulduğu Dermo Paris Estetik & Güzellik Merkezinde koşulsuz müşteri memnuniyeti sunulmaktadır. Her işlemde kullanılan malzemelerin sterilizesine azami ölçüde dikkat edilmesi prensibimizdir. Yapılan her uygulamanın öncesinde ve işlemin her aşamasında değişimleri izliyoruz, görsel ve yazılı olarak sürekli kayıtlar tutuyoruz, bu sayede istenilen etkinin maksimum olmasını sağlıyoruz. Bu yüzden kalite standartlarımız, en seçkin Güzellik Merkezi noktalarında bulabileceğiniz özellikleri ve çok daha fazlasını sunmak olarak belirlenmiştir. Yenilenmeye, sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri incelemekle başlayabilirsiniz...

Merkezimizde, dermatolojik cilt bakım ürünleri ve son teknolojiye sahip medikal estetik cihazlar ile kişiye özel cilt bakımları, leke ve akne tedavileri kalıcı makyaj, lazer epilasyon, zayıflama ve bölgesel incelme programları kaliteden ödün vermeden, kalıcı ve efektif sonuçlara vararak uygulanmaktadır.

Dermo Paris Estetik & Güzellik Merkezine gelen tüm müşterilerimizin bakım uygulamaları sonucundan memnuniyet ile buradan ayrılması bizim için çok büyük mutluluktur !

Artık siz de, bizimle, istediğiniz sağlıklı ve güzel görünüme kavuşabilirsiniz! Dermo Paris Estetik & Güzellik Merkezinde kendinizi yeniden keşfedecek ve çok seveceksiniz !

SAĞLIKLI VE
KALICI GÜZELLİK